fbpx

Apartamenty, mieszkania i nieruchomości - San Miguel de Salinas

Ekskluzywne domy w hiszpańskiej miejscowości San Miguel de Salinas tuż obok Torrevieja, zachwycają eleganckim wyposażeniem i aranżacją umożliwiającą nieskrępowany relaks. Wille z panoramicznym widokiem to posiadłości, w których można wypocząć podczas urlopu, ale również zamieszkać na stałe.Czytaj dalej

Dlaczego warto kupić dom w Hiszpanii?

Małe miasteczko cieszy się zawsze piękną pogodą. Słoneczne i ciepłe dni zachęcają do zwiedzania bogatych kulturowo zakątków. Jest to także świetne miejsce do wypoczynku. Można tam znaleźć dom na sprzedaż z basenem, obszernym ogrodem lub tarasem, a także mieszkania typu bungalow.Kupując nieruchomość w San Miguel de Salinas, zyskuje się apartament w atrakcyjnej lokalizacji. Sprzyja ona inwestowaniu z myślą o zysku – turyści chętnie odwiedzają tę miejscowość, można więc wynajmować im mieszkanie na wakacyjne noclegi. Krystalicznie czysta woda w basenie, bliskość wybrzeża i jezior o urokliwym, różowym kolorze, możliwość korzystania z pięknych pól golfowych jednych z najlepszych w europie, a także niezawodny mikroklimat czynią to miasteczko intrygującym dla odwiedzających.

Co można zobaczyć w nadmorskim miasteczku?

Gaje owocowe, obfitujące w drzewka pomarańczowe i cytrynowe oraz flamingi stadnie broczące w jeziorach to jedne z najbardziej wyróżniających widoków, kojarzących się z tym małym miasteczkiem. Nowe wille kontrastują z tradycyjnymi i nieco zabytkowymi budynkami hiszpańskiej architektury. Takie połączenie tworzy niepowtarzalny klimat krajobrazu, jednocześnie czyniąc miasto perfekcyjnym tłem dla pamiątkowych fotografii oraz miejscem do zamieszkania.