fbpx

Apartamenty, mieszkania i nieruchomości - Gandia

W Hiszpanii jest wiele miast, do których przyjeżdżają turyści z całej Europy. Na jej mapie pewien wyjątek stanowi Gandia, gdzie najwięcej przyjezdnych pochodzi z Półwyspu Iberyjskiego. To niezwykłe miasto, drugie co do wielkości we Wspólnocie Autonomicznej Walencji, cechuje się unikalnym charakterem. Teraz możecie Państwo zakupić nieruchomości także w Gandii, korzystając z oferty NorPol Invest Group.Czytaj dalej
Cały region Costa Blanca i Costa del Azahar charakteryzuje się unikalnym mikroklimatem, na który oddziałuje z jednej strony Morze Śródziemne, z drugiej – wypiętrzone góry, chroniące przed wiatrami wiejącymi od środka półwyspu. Dzięki temu przez zdecydowaną większość dni w roku są tu doskonałe warunki do życia, ze średnią roczną temperaturą oscylującą w okolicach 20 stopni Celsjusza. Mnóstwo słońca znakomicie wpływa na zdrowie i nastrój, czyniąc z Gandii idealne miejsce do osiedlenia się, jak i na wypad turystyczny.

Duże miasto o prowincjonalnym charakterze

Co stanowi czar tego miasta? Przede wszystkim to, że mimo ponad 80 tysięcy mieszkańców, zachowało ono swój małomiasteczkowy klimat. Najlepiej widać to po architekturze, przywodzącej na myśl prowincjonalne miejscowości, przepełnione czarem wpływów lokalnej kultury. Niemniej Gandia to miasto o bogatej historii.Dzieli się ono na dwie części – historyczną (Gandia Miasto), w której znajdują się liczne zabytki i zachowany jest pierwotny klimat. Nie brakuje tu jednak centrów handlowych. Druga część to rozrywkowa Gandia Plaża. W jej obrębie działa wiele klubów nocnych, jak i liczne restauracje czy bary. Współcześnie miasto stanowi nie tylko centrum handlu, ale i turystyki. Oprócz zabytkowej architektury i miejskich zabaw znajdzie się tu wiele innych atrakcji.To właśnie tutaj można zapoznać się z sadami drzew pomarańczy, skąd pochodzą najsmaczniejsze owoce, znane na całą Europę. Na miłośników dobrego jedzenia zaś czekają restauracje z lokalną kuchnią – w menu królują przede wszystkim potrawy z owoców morza i ryżu lub makaronu. Najważniejszą atrakcję stanowią jednak piękne plaże i niemal krystalicznie czyste morze. Najsłynniejszy odcinek wybrzeża to Playa Nord, z przyjemnym sypkim piaskiem i łagodnie opadającym dnem przy brzegu.W każde z tych miejsc można wygodnie dotrzeć dzięki komunikacji miejskiej, która jest tu dobrze rozbudowana. Niezależnie więc od położenia nabytej nieruchomości, szybko dojedzie się na plażę, do historycznego centrum, jak i galerii handlowych.

Domy i apartamenty w Gandii

Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zakupem własnej nieruchomości w Hiszpanii, warto rozważyć oferty dotyczące Gandii. Wśród propozycji dostępne są m.in.:
  • wille,
  • domy jednorodzinne,
  • apartamenty
i wiele innych lokali. Jeśli od dużej posiadłości wolicie Państwo mniejszy bungalow – również znajdziecie je w prezentowanym katalogu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami. Mając bogate doświadczenie w rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne warunki i kompleksową obsługę, zarówno przy zakupie apartamentów, bungalowów i innych nieruchomości, jak i przy ich wynajmie.