fbpx

Apartamenty, mieszkania i nieruchomości - Cabo Roig

Budzisz się i spoglądasz na wschodzące na tle morza słońce, popijając sok z wyciśniętej przed chwilą pomarańczy z własnego ogródka. Tak mogą wyglądać Twoje poranki, jeżeli kupisz bungalow w Cabo Roig. To doskonała lokalizacja pod warunkiem, że śródziemnomorski klimat i południowy styl życia Ci odpowiadają, a o to nietrudno. Położony na wybrzeżu, w regionie Costa Blanca kurort zapewnia:
  • bliskość czystych plaż,
  • możliwość zacumowania łodzi w przystani,
  • pobliski dostęp do licznych restauracji, pubów i klubów.
Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6
Bungalow w Cabo Roig pozwala Ci na przeniesienie się na stałe na południowo-hiszpańskie wybrzeże. Jeżeli masz taką możliwość, dlaczego nie? To świetne miejsce do życia – poza sezonem spokojne i malownicze, a w lipcu i sierpniu pełne turystów. Dlatego oferowany przez naszą agencję bungalow równie dobrze nadaje się na wakacje czy krótki urlop.W Cabo Roig masz dostęp do:
  • przystani z miejscem na łódź,
  • lotniska w Alicante, które jest oddalone o ok. 1 godzinę drogi samochodem,
  • komunikacji publicznej, która pozwala dotrzeć do każdego miejsca w Hiszpanii.
Jak spędzać czas w Cabo Roig poza bungalowem? Możliwości jest bez liku, począwszy od plażowania, poprzez wycieczki piesze, rowerowe i samochodowe, skończywszy na odwiedzaniu lokalnych restauracji i smakowania tutejszych potraw. Słoneczna pogoda i wysokie temperatury przez cały rok pozwalają na odetchnięcie od polskiej zimy i spędzenie wakacji bez ryzyka konieczności ciągłego przesiadywania w bungalowie z powodu deszczu. Wybierz nieruchomość w Cabo Roig, która najbardziej Ci odpowiada i skontaktuj się z nami!