fbpx

Blog

Costa Calida turystyczne tereny na wybrzeżu Hiszpanii.

Miejsce w południowej części wybrzeża Costa Blanca. Costa Calida – czyli ciepłe wybrzeże na które co roku setki tysięcy turystów przybywa by cieszyć się urokliwym ciepłym klimatem. Bardzo cenione sobie tereny Mar Menor – czyli Morze Małe przy którym buduje się sporo nowych obiektów do których nasza ekipa Norpol Invest Group dotarła. Jednym z przykładów jest kompleks willi budowanych na zamówienie https://norpolproperties.com/property/wille-z-basenem-w-poblizu-mar-menor/.

Costa Calida ma świetne warunki do uprawiania sportów wodnych typu żeglarstwo, narty wodne, nurkowanie czy windsurfing. Średnie roczne temperatury przekraczają 18 stopni Celsjusza, rzadko kiedy pada deszcz to wszystko sprzyja wspaniałemu wypoczynkowi tu na wybrzeżu. Duże miasta graniczące to historyczna Cartagena, Murcia.

Warto dodać również ze w tym miejscu znajduje się słone jezioro jedno z największych w Europie, rezerwat przyrody oraz wylęgarnia rożnego rodzaju, gatunku ptaków. Tu również mamy wspaniały ekologiczny obiekt apartamentów który jest w trakcie budowy. Przy użyciu najwyższej jakości ekologicznych produktów. https://norpolproperties.com/property/apartamenty-w-pierwszej-lini-od-morza-5014/

Jadąc w wzdłuż wybrzeża w południowym kierunku docieramy do miejscowości Aguilas, Hiszpańskie miasteczko liczące ponad 30 000 mieszkańców z bardzo ładna piaszczystą plażą. Otaczające wzgórza z pięknymi widokami na morze, oraz pobliskie pola golfowe są atrakcjami tego miejsca. Tu również gorąco polecamy niesamowity projekt apartamentów, nowoczesnych, funkcjonalnych https://norpolproperties.com/property/nowoczesny-projekt-z-widokiem-na-morze/

Reasumując Costa Calida – miejsce które z roku na rok się coraz bardziej zaludnia, turyści którzy przylatują w to miejsce w późniejszym etapie zakochują się w nim i realizują swoje marzenia. Serdecznie zapraszamy na wizytę, bardzo chętnie pokażemy Tobie te okolice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *